1.    
  2.     Чи потрібно вживати біологічно активні добавки

Чи потрібно вживати біологічно активні добавки

17.11.2017

Фото Чи потрібно вживати біологічно активні добавкиКожна людина в тій чи іншій мірі намагається стежити за своїм здоров’ям. Але, на превеликий жаль, в нашому організмі не синтезуються всі речовини, які необхідні для його нормальної роботи. До того ж навколишня нас екологічна обстановка сприяє погіршенню здоров’я. Саме тому кожна людина повинна вживати біологічно активні добавки (Бади).

Для початку давайте розберемося в класифікації Бадів. Вчені поділяють біологічно активні добавки на три основні групи: еубіотики, нутрицевтики і парафармацевтики. Всі вони відрізняються за складом і принципом дії на організм людини.

 

Відразу варто сказати, що Бади не є лікарськими засобами, тому їх можна використовувати виключно для профілактики патологій, а також просто для підтримки організму в тонусі. Ви повинні розуміти, що за допомогою цих добавок вам не вдасться вилікувати себе від якого-небудь захворювання. Для лікування патологій слід використовувати фармакологічні препарати, які призначає лікар.

Тепер давайте поговоримо про користь біодобавок.

На сьогоднішній день велика кількість людей бере біологічно активні добавки. При цьому люди відзначають значне поліпшення стану організму. Причому, прийом Бадів не дозволяє деяким захворюванням переходити у хронічні або невиліковні форми.

До плюсів Бадів можна віднести оздоровчу, профілактичну, відновну, протективну і підготовчу функції.

Таким чином біологічно активні добавки підтримують нормальний стан організму, що дозволяють адаптуватися до негативних факторів навколишнього середовища, допомагають відновити організм після перенесених захворювань і тривалого прийому лікарських препаратів.

Також Бади можна використовувати під час прийому синтетичних лікарських препаратів, що дозволить пом’якшити вплив даного виду ліків на організм, не применшуючи при цьому їх лікувальні властивості. Бади рекомендується використовувати людям, змушених тривалий час приймати фармакологічні препарати для лікування хронічних патологій.

Написати коментар